برند سوئیسی «دكسا» (Doxa) كه تاریخچه بیش از 126 ساله‌ای در تولید ساعت دارد، چندسالی است كه از طریق نمایندگی رسمی خود محصولاتش را با گارانتی و خدمات بین‌المللی در ایران عرضه می‌كند.
 امسال نیز شرکت فخر زمان نماینده رسمی و انحصاری این برند در ایران، جدیدترین كالكشن ساعت‌های «دكسا» را به بازار ارائه كرده كه از طریق فروشگاه‌های معتبر ساعت ‌فروشی تهران و مراكز استان‌ها قابل خریداری است.
«دكسا» نام بزرگی در دنیای شگفت‌انگیز ساعت‌ها محسوب می‌شود كه توانسته‌در تاریخچه صنعت ساعت‌سازی سوئیس افتخارات بزرگی كسب كند.
«دكسا» یكی از اولین برندهایی بود كه خود را با تغییرات دنیای اتومبیل و هواپیما در ابتدای قرن بیستم هماهنگ كرد و اقدام به تولید ساعت‌های اسپرت برای مسابقات اتومبیلرانی و همین‌طور برای كابین هواپیماها نمود.

در دهه 60 میلادی نیز كه رقابت بزرگی در بین تولیدكنندگان ساعت برای ارائه ساعت‌های ضدآب درگرفت، «دكسا» قدم بزرگی برداشت و ساعت‌های اسپرت مخصوص غواصان را در سال  1967 معروف به «ساب» (Sub) تولید كرد.
«دكسا» برای تولید چنین ساعت‌هایی با غواصان معروف جهان مشورت كرد و بعد از آزمایش‌های گسترده به این نتیجه رسید كه صفحه نارنجی بهترین خوانایی را در عمق آب دارد كه این ساعت‌ها هرساله از پرفروش‌ترین ساعت‌های بازار در میان غواصان، خلبانان و ورزشكاران بوده است.
در 50 سال اخیر «دكسا» با نوآوری‌های شگفت‌انگیزش ساعت‌هایی تولید كرده كه در عمق 500 و 750 متری آب هم كار می‌كنند و از طرفی در این سال‌ها ساعت‌های صفحه مشكی «دكسا»، صفحه نقره‌ای، صفحه آبی و صفحه زرد آن هم برای مصارف مختلف از اتومبیلرانی گرفته تا خلبانی به بازار عرضه شده است.